Nauka gry w kręgle

kategoria Wpadki

No to panna się popisała i nieźle zagrała w kręgle, rzut nie byle jaki bo poleciała na dobre kilka metrów po torze i niemal nie wpadła razem z kulą strącając wszystkie kręgle. O tym że kręgielnie to dobry sposób na spędzanie czasu ze znajomymi wiedzą wszyscy można się pośmiać i powygłupiać, jednak jeśli taka wpadka podczas gry w kręgle zdarza się podczas turnieju i to na oczach kamer to już żaden powód do dumy.
Początki gry w kręgle zawsze są trudne, mało kto wie jak zacząć grać w kręgle, praktycznie nikt nie korzysta z porad doświadczonych trenerów bo i po co - wydaje się to na tyle proste że można by sobie poradzić samemu. Jednak kiedy ktoś rzuca kulą do kręgli tak że trafia w sufit rozwalając przy tym instalację z której leje się woda to już jest co najmniej śmiesznie.

dodany: 2 kwietnia 2008 wyświetleń: za: 13 przeciw: 6

Film Nauka gry w kręgle (id: 809) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.