Nauka zwijania kabla czyli jak tego nie robić

kategoria Faceci

No mistrz, bo inaczej tego typa nazwać nie można. Koleś usilnie nawija kabel na bęben - choć nawija w tym przypadku jest mocno przesadzonym stwierdzeniem. Aż niewiarygodne że facet w takim wieku nie jest w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy jak bęben do nawijania przewodu, bo gdy nawija ów przewód, bęben obraca się i sprawia że w rezultacie nic się nie nawija ale koleś zdaje się nawet tego nie zauważa. Można powiedzieć - pracownik roku. Gdyby nie ktoś kto zmęczył się chyba już samym patrzeniem, nie pokazał typowi jak trzymać bęben i jak nim kręcić by przewód nawijał się na rolkę a nie obracał się z nią można by zaryzykować że chłopak stał by tam i całą noc kręcił jak to na fachowca przystało.

dodany: 14 listopada 2023 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Nauka zwijania kabla czyli jak tego nie robić (id: 2443) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 listopada 2023 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

I pomyśleć że dzisiejsza młodzież to kwiat narodu. Ci ludzie będą nas utrzymywać gdy my będziemy na emeryturze. nie wiem czy można się z tego filmiku śmiać czy powinno się płakać. Ale rozejrzyjcie się dookoła takich ludzi którzy nie potrafią wbić gwoździa jest mnóstwo. ja wiem że fajnie się ogląda śmieszne filmiki z takimi cymbała mi, ale Na miłość boską ludzie przecież to koniec świata nadciąga.

dodano: 2020-12-16 11:31:02 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.