Nerwowa praca śmieciarza

kategoria Rozrywkowe

Sądząc po zachowaniu tego pracownika można dojść do wniosku że nie jest to jego szczęśliwy dzień, lub praca śmieciarza nie należy do ulubionych zajęć tego mężczyzny. Choć powodów może być oczywiście o wiele więcej, może koleś jest tak nerwowy bo rzucił palenie, albo ma inne problemy, nie zmienia to faktu że dobrze widać na tym śmiesznym filmiku że byle pierdoła doprowadza gościa do furii. Podczas opróżniania śmietnika na jednej z posesji, ktoś napchał śmieci tak do pojemnika że te nie dadzą się wysypać do śmieciarki. Sytuacja ta doprowadza pracownika miejskiego zakładu oczyszczania do szału. Koleś rzuca śmietnikiem gdzie popadnie, a swoją złość wyładowuje dodatkowo na skrzynce na listy. Ciekawe czy to jedyny przypadek czy może taka sytuacja powtarza się na tej posesji, bo jeśli ktoś nagrywał ten filmik to zapewne domyślał się co się wydarzy - więc może to była prowokacja?

dodany: 31 stycznia 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Nerwowa praca śmieciarza (id: 2150) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Renatka

Zdaje się że gościu z tego śmiesznego filmiku ma dosyć swojej roboty albo ogólnie dosyć wszystkiego. Ten dzień to chyba ostatni dzień w jego pracy. Gdyby to co wyczynia zobaczył jego przełożony to na pewno skończyłoby się zwolnieniem dyscyplinarnym. Czasami widać kolesi którzy wożą paczki kurierskie że tak samo zdenerwowani rzucają tymi przesyłkami. Lecz gdy taki filmik zostanie nagrany i wycieknie do sieci kolesia kończę przygodę z przewozem paczek. Ciekawe czy też tak było w przypadku tego śmieciarza który z tak wielkim nerwem wykonywał swoją pracę.

dodano: 2017-11-27 11:05:30 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.