Nie dobre jedzenie czyli rozróba w restauracji

kategoria Wpadki

Najprawdopodobniej nie smakowało zamówione jedzenie kolesiowi który spektakularnie zrzucił na podłogę talerz z podanym posiłkiem. Krzyki i hałas spadającego talerza sprawiły że na salę szybko przybiegł kelner a następnie wzywany kucharz. Panowie otrzymali sporą dawkę wyzwisk, nie obyło się jak widać bez szarpaniny. Widząc to zareagowała przypadkowa dziewczyna z parasolem. I co jest najśmieszniejsze w tym całym nagraniu z monitoringu iż wspomniana dziewczyna rozłożyła na łopatki trzech facetów. Kilkoma sprawnymi ciosami rodem z karate położyła trzech facetów którzy zapewne nie spodziewali się że kobieta ich pobije.
Baba mnie bije mogli krzyczeć, choć w tym przypadku określenie to mogło się panience nie spodobać. Rzadko zdarza się by jedna zwykłej postury dziewczyna powaliła trzech facetów, dobrze że cała sytuacja nagrała się w kamerze monitoringu i przyznać trzeba wyszedł z tego całkiem śmieszny filmik dający nauczkę by następnym razem pan się tak nie awanturował tylko kulturalnie zwrócił uwagę że coś z jedzeniem jest nie tak.

dodany: 11 listopada 2016 wyświetleń: 165 za: 5 przeciw: 9

Film Nie dobre jedzenie czyli rozróba w restauracji znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 165 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Czym zajmują się ochroniarze w TESCO

Czym zajmują się ochroniarze w TESCO

głosów za: 12
przeciw: 11
Baba za kółkiem

Baba za kółkiem

głosów za: 15
przeciw: 11
Babka nasrała w supermarkecie

Babka nasrała w supermarkecie

głosów za: 27
przeciw: 15
Ukradł rower w majtkach

Ukradł rower w majtkach

głosów za: 10
przeciw: 10
Dlaczego nie warto kupować XBOXa

Dlaczego nie warto kupować XBOXa

głosów za: 11
przeciw: 10
Nagranie z monitoringu

Nagranie z monitoringu

głosów za: 10
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.