Nie dobre jedzenie czyli rozróba w restauracji

kategoria Wpadki

Najprawdopodobniej nie smakowało zamówione jedzenie kolesiowi który spektakularnie zrzucił na podłogę talerz z podanym posiłkiem. Krzyki i hałas spadającego talerza sprawiły że na salę szybko przybiegł kelner a następnie wzywany kucharz. Panowie otrzymali sporą dawkę wyzwisk, nie obyło się jak widać bez szarpaniny. Widząc to zareagowała przypadkowa dziewczyna z parasolem. I co jest najśmieszniejsze w tym całym nagraniu z monitoringu iż wspomniana dziewczyna rozłożyła na łopatki trzech facetów. Kilkoma sprawnymi ciosami rodem z karate położyła trzech facetów którzy zapewne nie spodziewali się że kobieta ich pobije.
Baba mnie bije mogli krzyczeć, choć w tym przypadku określenie to mogło się panience nie spodobać. Rzadko zdarza się by jedna zwykłej postury dziewczyna powaliła trzech facetów, dobrze że cała sytuacja nagrała się w kamerze monitoringu i przyznać trzeba wyszedł z tego całkiem śmieszny filmik dający nauczkę by następnym razem pan się tak nie awanturował tylko kulturalnie zwrócił uwagę że coś z jedzeniem jest nie tak.

dodany: 11 listopada 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film Nie dobre jedzenie czyli rozróba w restauracji (id: 2078) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.