Nie wal tak w gruchę

kategoria Faceci

Zawody w waleniu gruchy czyli sprawdzanie siły swojego uderzenia w automat który moc uderzenia w skórzaną gruchę pokazuje na elektronicznym cyferblacie. Taki automat zna chyba każdy turysta spędzający wakacje nad polskim morzem. bowiem automat z grupą jest jednym z popularniejszych automatów stojących w polskich kurortach. Panowie bardzo chętnie demonstrują siłę swojego uderzenia zmagając się ze skórzaną gruchą. ten śmieszny filmik jak możemy się domyśleć jest przykładem pechowego strzału w gruchę. Zresztą Zobaczcie sami jak nie należy walić w gruchę. I jak źle dla walącego może się to skończyć.

dodany: 31 lipca 2018 wyświetleń: za: 13 przeciw: 7

Film Nie wal tak w gruchę (id: 2370) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 lipca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie wiem czemu te automaty cieszą się taką popularnością. Przecież siła uderzenia w taką gruchę nie jest jakoś miarodajna.

dodano: 2018-09-30 09:57:42 przez: public-gprs389950.centertel.pl, ip: 37.47.154.127
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.