Nie wygrał w Idolu bo jest rudy

kategoria Telewizyjne

Podczas jednego z castingów do popularnego programu telewizyjnego - Idol doszło do zabawnej sytuacji. Członkowie jury po obejrzeniu dość marnego występu jednego z uczestników odmówili mu udziału w dalszych etapach programu, ten wpadł w prawdziwą furię i zarzucił jury że nie wybrali go tylko dlatego że jest rudy !!!
Zarzut ten wprawił jurorów w konsternacje, bowiem występ odbył się w czapce na głowie, i nikt nawet nie mógł przypuszczać że uczestnik jest rudy, zresztą jurorzy Idola oceniają walory wokalne a nie fryzjerskie. Nie to jednak sprawiło że filmik ten jest tak śmieszny. Prawdziwy show rudy koleś zrobił wychodząc na korytarz i oznajmiając wszystkim że przeszedł dalej do dalszych etapów programu. Takiego cwaniaczka jeszcze w Idolu nie było. Sam Kuba Wojewódzki wyszedł zdziwiony na korytarz prostując - Rudy nie przechodzi, rudy nie przeszedł dalej!
Cóż widać nie pierwszy to raz uczestnicy programu Idol zaserwują nam prawdziwy show którego nie jest w stanie przewidzieć sam reżyser i producent programu.

dodany: 9 listopada 2016 wyświetleń: za: 18 przeciw: 3

Film Nie wygrał w Idolu bo jest rudy (id: 2076) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.