Nie wygrał w Idolu bo jest rudy

kategoria Telewizyjne

Podczas jednego z castingów do popularnego programu telewizyjnego - Idol doszło do zabawnej sytuacji. Członkowie jury po obejrzeniu dość marnego występu jednego z uczestników odmówili mu udziału w dalszych etapach programu, ten wpadł w prawdziwą furię i zarzucił jury że nie wybrali go tylko dlatego że jest rudy !!!
Zarzut ten wprawił jurorów w konsternacje, bowiem występ odbył się w czapce na głowie, i nikt nawet nie mógł przypuszczać że uczestnik jest rudy, zresztą jurorzy Idola oceniają walory wokalne a nie fryzjerskie. Nie to jednak sprawiło że filmik ten jest tak śmieszny. Prawdziwy show rudy koleś zrobił wychodząc na korytarz i oznajmiając wszystkim że przeszedł dalej do dalszych etapów programu. Takiego cwaniaczka jeszcze w Idolu nie było. Sam Kuba Wojewódzki wyszedł zdziwiony na korytarz prostując - Rudy nie przechodzi, rudy nie przeszedł dalej!
Cóż widać nie pierwszy to raz uczestnicy programu Idol zaserwują nam prawdziwy show którego nie jest w stanie przewidzieć sam reżyser i producent programu.

dodany: 9 listopada 2016 wyświetleń: 302 za: 12 przeciw: 6

Film Nie wygrał w Idolu bo jest rudy znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 302 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Idol Polska

Idol Polska

głosów za: 12
przeciw: 10
Idol pierwsza edycja

Idol pierwsza edycja

głosów za: 11
przeciw: 11
Idol Polska Turystyczna piosenka

Idol Polska Turystyczna piosenka

głosów za: 10
przeciw: 10
Japońska wersja Backstreet Boys

Japońska wersja Backstreet Boys

głosów za: 10
przeciw: 10
Idol - Najlepsi z najlepszych

Idol - Najlepsi z najlepszych

głosów za: 11
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.