Nowy rok czas na zmiany

kategoria Motoryzacja

Jak to się mówi - nowym rokiem, nowym krokiem. Jeśli szukasz inspiracji na zmiany jakie większość ludzi obiecuje sobie na przełomie roku, być może ten śmieszny filmik będzie dla ciebie natchnieniem. Powszechnie przyjęło się już że ludzie właśnie na rozpoczęcie nowego roku obiecują zmiany w swoim życiu, zaczynają albo postanawiają sobie chodzić na siłownie, klubów fitness albo jak bohaterowie tego filmiku zmieniają samochód i partnera na nowy zupełnie odlotowy. Ten śmieszny filmik to fragment reklamy motocykli Harley Dawidson aczkolwiek idealnie nadaje się na Noworoczne postanowienie.

dodany: 5 stycznia 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 1

Film Nowy rok czas na zmiany (id: 2346) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Karolina

To że facet zmienił sobie swój stary rozwalony samochód na lśniący motocykl to spoko ale jestem pewna że większość kobiet chętnie wymienił aby swojego starego grubego męża na takiego młodego przystojnego kolesia to większe wow.

dodano: 2018-01-09 14:32:45 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95
Adam

No właśnie jak to się mówi nowym rokiem nowym krokiem a więc wszyscy zrzucamy brzuchy i budujemy sobie kaloryfer dlatego tyle ludzi na siłowniach nagle się pojawiło. A propo tej śmiesznej reklamy to faktycznie ktoś to fajnie wymyślił tylko żeby Magiczna zmiana była tak łatwa jak na tym filmiku to by było fajnie. Śmieszne jest to że to faceci są wymagający i zmiany wymagają ale widać kobieta tutaj też się zmieniła faceta na młodszego lepszego zgrabniejszego.

dodano: 2018-01-08 15:45:03 przez: public-gprs395550.centertel.pl, ip: 37.47.176.95

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.