Obiecały że przyjdą nago

kategoria Dziewczyny

Dwie dziennikarki i prezenterki ze stacji telewizyjnej Polsat, złożyły na antenie obietnice że jeśli Polska wygra Euro 2012 to obie panie przyjdą i poprowadzą program telewizyjny nago. Nie można zapomnieć o tej obietnicy Eweliny Kopic i Doroty Rojek. Panie jak widać są niemal pewne tego że Polska nie odniesie większego sukcesu w europejskich mistrzostwach piłki nożnej, że idą na całość. Obietnica ta złożona została w telewizji Polsat News, podczas prowadzenia programu informacyjnego na żywo na antenie. Tak więc światków złożonej obietnicy było co najmniej kilka jak nie kilkadziesiąt tysięcy. Ciekawe czy pani Ewelina Kopic i Dorota Rojek pokazały by się zupełnie nago przed kamerami. Cóż słowo się rzekło - szkoda jednak że mamy tak słabą reprezentację w piłce nożnej ;(

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 2

Film Obiecały że przyjdą nago (id: 1455) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Temelaniak

No to się Panie prezenterki zdziwiły by bo prawdę mówiąc mało brakowało by Polska te Euro wygrała - no dobra żartuje, ale gdyby panie prezenterki założyły się że Polska nie dojdzie tam gdzie doszła to mieli byśmy ciekawe nagranie na internetach jak panie prezenterki Ewelina Kopic i Dorota Rojek Polsatu przechadzały by się n*** z okazji przegranego zakładu. a tu światkami zakładu byli telewidzowie.

dodano: 2017-04-19 20:56:35 przez: host-89-229-89-190.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.89.190
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.