Obiecały że przyjdą nago

kategoria Dziewczyny

Dwie dziennikarki i prezenterki ze stacji telewizyjnej Polsat, złożyły na antenie obietnice że jeśli Polska wygra Euro 2012 to obie panie przyjdą i poprowadzą program telewizyjny nago. Nie można zapomnieć o tej obietnicy Eweliny Kopic i Doroty Rojek. Panie jak widać są niemal pewne tego że Polska nie odniesie większego sukcesu w europejskich mistrzostwach piłki nożnej, że idą na całość. Obietnica ta złożona została w telewizji Polsat News, podczas prowadzenia programu informacyjnego na żywo na antenie. Tak więc światków złożonej obietnicy było co najmniej kilka jak nie kilkadziesiąt tysięcy. Ciekawe czy pani Ewelina Kopic i Dorota Rojek pokazały by się zupełnie nago przed kamerami. Cóż słowo się rzekło - szkoda jednak że mamy tak słabą reprezentację w piłce nożnej ;(

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 4

Film Obiecały że przyjdą nago (id: 1455) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: www.ewelina kopic na go zdiecia.

Komentarze do filmu

Temelaniak

No to się Panie prezenterki zdziwiły by bo prawdę mówiąc mało brakowało by Polska te Euro wygrała - no dobra żartuje, ale gdyby panie prezenterki założyły się że Polska nie dojdzie tam gdzie doszła to mieli byśmy ciekawe nagranie na internetach jak panie prezenterki Ewelina Kopic i Dorota Rojek Polsatu przechadzały by się n*** z okazji przegranego zakładu. a tu światkami zakładu byli telewidzowie.

dodano: 2017-04-19 20:56:35 przez: host-89-229-89-190.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.89.190
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.