Ocierał się o nią ale chyba się jej to spodobało

kategoria Wpadki

Śmieszny filmik ukazujący ciekawe zachowania międzyludzkie w transporcie komunikacji miejskiej. Na jednym siedzeniu siedzi facet i kobieta, on jednak twardo śpi ocierając się o nią na każdym zakręcie. Będąc do niej przytulony chyba wydaje się mu że jest w łóżku. Co ciekawsze cała ta sytuacja nie wydaje się nie na rękę wspomnianej kobiecie, a w pewnym momencie można nawet dojść do wniosku że chyba jej się to nawet podoba. Być może dziewczyna miała ogromne ciśnienie i dużą potrzebę męskiego dotyku, więc postanowiła wykorzystać śpiącego faceta - ten jednak obudził się i czar prysł - powstała dziwna niezręczna sytuacja. Faceci uważajcie jeżeli śpicie w pociągach, może wam się też przytrafić taka historia.

dodany: 24 lipca 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 8

Film Ocierał się o nią ale chyba się jej to spodobało (id: 2238) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Renatka

Moja na tym filmie ta dziewczyna normalnie z molestowała śpiącego faceta. Widać że jest bardzo napalona i ma ogromną chcicę.

dodano: 2017-11-27 13:20:39 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.