Odśnieżanie czyli kto nie lubi gdy pada śnieg

kategoria Wpadki

Przykry obowiązek każdego właściciela domu do którego przylegają chodniki - mimo że nie są własnością trzeba je odśnieżać. Tak samo pracownicy zatrudnieni na co dzień jako sprzątający - ich przykrym obowiązkiem gdy tylko spadnie śnieg jest odśnieżanie. Co prawda nie zawsze wygląda to tak zabawnie jak na tym śmiesznym filmiku, jednak do śmiechu jest chyba tylko tym którzy machać łopatą nie muszą. Padający śnieg choć jest radością dla dzieci to dorosłych raczej nie cieszy - chyba że jesteśmy na urlopie w górach. Codzienne odśnieżanie tego samego kawałka chodnika to syzyfowa i monotonna praca, choć gdy pod śniegiem kryje się zamarznięta warstwa lodu, odśnieżanie staje się nie lada zadaniem tylko dla najlepszych w tej dziedzinie.

dodany: 8 grudnia 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 4

Film Odśnieżanie czyli kto nie lubi gdy pada śnieg (id: 2102) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 8 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Tomek

O masakra, jeszcze trochę i taka zima zawita za naszymi oknami a wtedy wszyscy pracownicy sprzątający będą mieli przerąbane jak ten koleś na filmiku.

dodano: 2016-12-14 16:34:15 przez: host-89-229-65-166.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.65.166

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.