Ograniczenie prędkości rowerzystów

kategoria Sportowe

Nieustannie rosnące ceny paliwa sprawiły że Polacy masowo przesiadają się na rowery, co z kolei przekłada się na mniejszą ilość wystawionych mandatów a więc i mniejsze wpływy do budżetu z mandatów drogowych. Policja postanowiła więc temu zaradzić i zaczęła egzekwować ograniczenie prędkości jakie pojawiają się na polskich ścieżkach rowerowych. Na filmie widać jak policjant z radarem wyłapuje i legitymuje rowerowych piratów drogowych. Niestety policjant sam nie otrzymał roweru więc w pościgach za tymi którzy nie zatrzymali się do kontroli był bezsilny.
Ograniczenie prędkości na ścieżkach rowerowych w Polsce, to tylko pierwszy krok batalii o pieniądze polaków. W przyszłym roku pojawią się również fotoradary, a także wagi badające nacisk każde osi roweru i wyłapujące ewentualne przeładowanie.

dodany: 20 listopada 2012 wyświetleń: za: 17 przeciw: 8

Film Ograniczenie prędkości rowerzystów (id: 1429) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 listopada 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.