Opalały się na ksero

kategoria Dziewczyny

Dziewczyny spragnione słońca postanowiły rozebrać się w biurze i poopalać przy kserokopiarce. Laski sprawdzały cz są same w biurze, zamknęły się w korytarzu, szybko rozebrały, natarły kremem do opalania i zadowolone ustawiły się przy otwartej pokrywie xero. Czy ten sposób jest skuteczny i czy można faktycznie opalić się od lampy kserokopiarki? Sądząc z faktu jak zadowolone są dziewczyny chyba tak, a może ich zadowolenie nie wynikało z opalenizny a z faktu że zmarnowały sporo papieru i tonera w xero z czego szef zapewne nie będzie zadowolony.

dodany: 5 września 2013 wyświetleń: za: 17 przeciw: 2

Film Opalały się na ksero (id: 1464) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Ania14

Bardzo lubię się opalać i bardzo ubolewam na tym że w polsce jest tak krótkie lat, dlatego często chodzę na solarium ale szybko przez to kończą się pieniądze. mam pytanie więc czy naprawdę od lampy xero można się opalić? bo to był by dobry sposób na opalanie się . jeśli ksero albo skaner dobrze opala na brązowo to mogła bym chodzić do biura mojego taty i tam opalać się na ksero a w domu jeszcze poprawiać opaleniznę skanerem, bo mam w domu skaner.

dodano: 2012-12-03 11:51:17 przez: abnq112.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.8.6.112
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.