Oświadczyny

kategoria Romantyczne

Czy ta sytuacja miała miejsce w dniu Świętego Walentego - czyli w dniu Zakochanych? nie wiadomo aczkolwiek mogło by tak być. Koleś zabłysnął wyjątkową pomysłowością, po tym jak jego dziewczyna dokuczała mu ten niespodziewanie klęknął przed nią i tajemniczo wyciągną coś z kieszeni. Dziewczyna ową pozycje skojarzyła jednoznacznie z oświadczynami. Lecz nic z tego to był żart - okrutny żart, oświadczyny okazały się jedynie dowcipem a rozczarowanie dziewczyny ogromnym zawodem. Czy miejsce publiczne jest dobrym miejscem na oświadczyny? Zapewne tak, ale czy taki sposób jest dobrym sposobem na oświadczyny - raczej nie choć niektóre dziewczyny mogą nie zrozumieć takiego dowcipu.

dodany: 7 lutego 2016 wyświetleń: za: 20 przeciw: 6

Film Oświadczyny (id: 1898) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Sebastian

Haha niezły koleś załatwił ją na cacy, a ona głupia myślała że to dzień Świętego Walentego? A to taki zimny prysznic. Kochana to nie dzień zakochanych!!!

dodano: 2021-02-09 16:11:50 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.