Palenie papierosów

kategoria Faceci

Trzeba być naprawdę dobrym palaczem papierosów by spalić paczkę papierosów, ale nie dziennie ale na raz. Właśnie na taki pomysł wpadł pewien koleś który zapewne nie wie że palenie papierosów co najmniej szkodzi. Myślicie że od takiego palenia coś się może wydarzyć? Koleś jak by nie licząc całą paczkę papierosów wsadził sobie do ust oraz nosa i wypalił na raz, a to czego nie spalił zjadł. Nie wiadomo czy takie palenie papierosów to był jakiś zakład, a może to była próba bicia rekordu na palenie liczby papierosów na czas? no bo kto o zdrowych zmysłach wypala paczkę papierosów na raz? Mówi się że palenie szkodzi jednak w tym przypadku szkodzi to chyba mało powiedziane.

dodany: 18 listopada 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 1

Film Palenie papierosów (id: 2085) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Aleksander

Śmieszne, nie ma co - zwłaszcza że za ewentualną chorobę płuc i innych organów które będą wykazywały zmiany chorobowe od palenia papierosów zapłacimy my wszyscy. Głupi pomysł, jestem jak najbardziej za tym by palacze płacili wyższe składki zdrowotne.

dodano: 2016-11-26 13:12:28 przez: host-89-229-235-167.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.235.167
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.