Palenie szkodzi

kategoria Wpadki

Krótki aczkolwiek bardzo treściwy filmik z miejskiego monitoringu przedstawiający dlaczego palenie papierosów szkodzi zdrowiu nie tylko palacza ale też wszystkich osób znajdujących się w jego okolicy. Koleś zjarał papierosa po czym wpadł na pomysł by niedopałek wrzucić do dziury w chodniku. Nie spodziewał się jednak że w dziurze może znajdować się gaz lub coś łatwo palnego a wrzucony niedopałek papierosa spowodował ogromny wybuch. Całe zdarzenie wybuchającego chodnika zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. Można z pewnością stwierdzić że ten filmik jest doskonałym przykładem szkodliwości palenia nie tylko dla samego palacza ale również dla wszystkich znajdujących się w otoczeniu palącego człowieka.

dodany: 12 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 10

Film Palenie szkodzi (id: 2178) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Tomek

Ale trzeba powiedzieć że konkretnie wybuchło. To nie wybuchło żadne paliwo benzyna czy coś, bo ropa albo benzyna nie zapali się a tym bardziej nie wybuchnie od niedopałka papierosa. To wybuch gaz ziemny. Kiedyś mieliśmy taką sytuację na stoczni. W wózkach widłowych butle z gazem zawsze wymienialiśmy w jednym miejscy - koło wiaty z butlami i pech chciał że w tym miejscu była studzienka kanalizacyjna. Podczas wymiany butli gazowej zawsze odrobina gazu uchodzi, np tyle co w wężu - no i ten gaz się ciągle zbiera w najniższym miejscu i wpadał do tej studzienki. Ponieważ gaz jest cięższy od powietrza to będzie się zbierał w najniższym miejscu. Przez pewien czas podczas wymian butli w wózkach widłowych gaz zbierał się w studzience i musiało się go dużo tam uzbierać, bo pewnego razu Kaziu peta wrzucił do tej studzienki i jak wybuchło to aż pokrywa studzienki podskoczyła na 10 metrów. Tak że w tym przypadku mogło być podobnie - gaz cięższy od powietrza zbierał się w najniższym miejscu - wpadając do tej dziury. nazbierało się go tam no i trafiło na kolesia z papierosem i wybuchło.

dodano: 2017-04-14 17:19:04 przez: host-89-228-240-171.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.171
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.