Pan z brzuszkiem na aerobiku

kategoria Rozrywkowe

Zajęcia z aerobiku w jakimś resorcie turystycznym i przezabawny pan z brzuszkiem, być może na co dzień prezes jakieś poważnej dobrze prosperującej firmy, tym razem na wakacjach. Animatorzy i instruktorzy aerobiku, lub jeśli do dyspozycji jest basen aqua aerobiku to nic nowego w lepszych resortach turystycznych, czy campingach. Animatorzy tacy dbają by odpoczywający goście dobrze się bawili, bo dobra zabawa i miło spędzony czas sprawia że być może dany klient wróci w to samo miejsce w przyszłym roku. Na tym filmiku widać jak dobrze a może nawet bardzo dobrze bawi się pewien wyluzowany pan z brzuszkiem, który przyłączył się do zajęć prowadzonych przez instruktora aerobiku. Pan w zabawny i nieskrępowany sposób naśladuję ruchy instruktora, aczkolwiek nie wszystkie mu zbyt dokładnie wychodzą. Śmiech kolegów nagrywających ten śmieszny filmik może dowodzić że udział w tych zajęciach jest wynikiem przegranego zakładu? a może rzuconego wyzwania? Tak czy inaczej widać że dobrze się bawi, a o to przecież chodzi by podczas urlopu lub wakacji bawić się jak najlepiej.

dodany: 10 marca 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 5

Film Pan z brzuszkiem na aerobiku (id: 1946) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Małgorzata

Super są tacy instruktorzy i animatorzy. Jak byliśmy na wakacjach w Chorwacji na campingu Ulika niedaleko Porec www.chorwacja24.info/camping/nc-ulika To tam właśnie tez codziennie o 12:00 odbywały się takie ćwiczenia tylko że z Aqua Areobik, tzn instruktor lub instruktorka stałą na brzegu basenu a wszyscy mający ochotę ćwiczyć ćwiczyli w basenie. Dużo zabawnych sytuacji, bo nie wszystkie ćwiczenia udaje się wykonać będąc w wodzie. Animatorzy również przesympatyczni. Często dla zabawy przebierali się w zabawne stroje. Generalnie takie momenty bardzo dobrze umilają czas i dobrze zostają w pamięci. Ja wyjazd na urlop do Chorwacji i pobyt na campingu Ulika bardzo dobrze wspominam.

dodano: 2016-03-10 12:04:18 przez: host-89-228-243-97.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.243.97
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.