Parodia Magdy Gessler

kategoria Celebryci

Coś pani Magda Gessler nie cieszy się zbytnią przychylnością wśród telewidzów, bowiem na necie pojawia się coraz więcej bajek i parodii przedstawiająca ją w co najmniej krzywym zwierciadle. Tak też stało się i tym razem, kiedy to słynna znawczyni kuchni wszelakiej wpadła na widelec... i tak powstała całkiem niezła bajka o Magdzie Gessleg gdzie trafni i z humorem przedstawiono charakterystykę tego zacnego programu telewizyjnego.

dodany: 29 stycznia 2016 wyświetleń: za: 16 przeciw: 6

Film Parodia Magdy Gessler (id: 1882) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 stycznia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: fillm parodia magdy gesler, kabaret o magdzie gesler, magda gessler smieszne, mieszane kabarety z gessler , parodia gesler, parodia gesler magdy, parodia gessler, parodia magda gesler, parodia magdy gesler, parodia magdy gessler, parodia o ance, parodie magdy gesler, parodie magdy gessler, przerubka magda gesler miensny jerz.

Komentarze do filmu

Anka

Jak ja nie lubię tej grubaski, jest nie miła i moim zdaniem nie zna się a program jest strasznie monotonny. Ta parodia jest wprost idealnie trafiona! Brawo

dodano: 2016-02-04 19:22:01 przez: host-89-228-241-56.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.241.56

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.