Pięćdziesiąt twarzy psa

kategoria Zwierzaki

Być może to kolejny filmik z cyklu 50 twarzy. Jednak nie chodzi tu o popularnego Greya lecz jak sami widzicie psa który pokazuje swoje oblicze w kilkunastu lub kilkudziesięciu twarzach. Ktoś wpadł na fajny pomysł przebierając swojego czteroroga w ludzkie ciuchy wsadzając przed stołem i nakazując wykonywać takie ludzkie czynności jak czyta nie jedzenie czy przeglądanie gazety. Niby nic w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt że czynności te wykonuje pies wilczur przebrany za człowieka. To kolejny śmieszny filmik z psem w roli głównej gdzie Pies przebrany jest za człowieka wykonując śmieszne czynności. Czyżbyśmy byli świadkami starcia psów z kotami na najśmieszniejszy filmik w internecie?

dodany: 12 stycznia 2018 wyświetleń: za: 19 przeciw: 1

Film Pięćdziesiąt twarzy psa (id: 2345) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 12 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Aldona

Fajny ktoś miał pomysł tak psa przebrać za człowieka. I Oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wrażenie że psu to nie sprawia żadnego problemu naśladowanie ludzi bawi się przy tym dobrze. Fajne są Filmiki w których Zwierzęta odgrywają jakieś główne śmieszne rolę i nie cierpią przy tym zbytnio. Na tym filmiku widać jak by to psu sprawiało jeszcze przyjemność.

dodano: 2018-01-14 11:35:02 przez: host-89-229-239-25.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.239.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.