Pies jedzie na rowerze

kategoria Zwierzaki

Pies jako wierny przyjaciel człowieka próbuje się do niego na tyle upodobnić że jest w stanie wykonać nawet wydawało by się nie wykonalne czynności, jak np jazda na rowerze. Widział ktoś kiedyś psa siedzącego na siodełku, pedałującego tylnymi łapami i kierując przednimi? Typowa i prawdziwa pozycja jazdy na rowerze tyle że na owym rowerze jedzie pies. Być może będzie to nowa sportowa tradycja, pies pedałujący na górskim bądź miejskim rowerze a za nim biegnący jego właściciel uprawiający jogging. I zmieni się coś co było do tej pory prawidłowością, że nie pies biegnie za człowiekiem, a człowiek za psem. Dla wielu psiaków będzie na pewno z korzyścią dla zdrowia i kondycji, bowiem coraz więcej psów boryka się z problemem nadwagi.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 16 przeciw: 10

Film Pies jedzie na rowerze (id: 1379) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie rozumiem dlaczego ludzie swoje zwierzęta próbują za wszelką cenę upodobnić do siebie, a może by tak w drugą stronę - żeby zamieszkać w budzie dla psa i zobaczyć jak wygląda pieskie życie, zamiast sadzać psa na rower i kazać mu pedałować.

dodano: 2013-02-20 19:13:45 przez: host-89-229-90-111.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.90.111
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.