Pijana babka w autobusie

kategoria Wpadki

Jakaś na maksa pijana baba drze ryja w autobusie komunikacji miejskiej, że też biedni ludzie skazani na miejską komunikację publiczną są skazani na takie zachowanie niektórych zwłaszcza tych nietrzeźwych pasażerów. Babka ewidentnie przegina i aż dziwne że nie znalazł się ktoś kto by ją sprowadził na ziemie :)

dodany: 9 stycznia 2008 wyświetleń: za: 14 przeciw: 3

Film Pijana babka w autobusie (id: 739) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: bapka wladzie simieszne filmy, filmiki smieszne o babach, filmiki smieszne pijana , pijana dziewczyna je makaron w autobusie, pijana w autobusie, pijane babki, simesznababka, smieszefilmikio babach, smieszna babka, śmieszne babki, smieszne babki spór o miedzę, śmieszne filmiki pijane babki, ytuub śmieszna babka.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.