Pijana babka w autobusie

kategoria Wpadki

Jakaś na maksa pijana baba drze ryja w autobusie komunikacji miejskiej, że też biedni ludzie skazani na miejską komunikację publiczną są skazani na takie zachowanie niektórych zwłaszcza tych nietrzeźwych pasażerów. Babka ewidentnie przegina i aż dziwne że nie znalazł się ktoś kto by ją sprowadził na ziemie :)

dodany: 9 stycznia 2008 wyświetleń: za: 19 przeciw: 4

Film Pijana babka w autobusie (id: 739) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 stycznia 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: babka smieszna, babki pijane, bapka wladzie simieszne filmy, filmiki smieszne o babach, filmiki smieszne pijana , piane baby smieszne, pijana dziewczyna je makaron w autobusie, pijana w autobusie, pijane babki, pijane ruskie, simesznababka, smieszefilmikio babach, smieszna babka, śmieszne babki, smieszne babki spór o miedzę, śmieszne filmiki o starych babkach, śmieszne filmiki pijane babki, smieszne pijaki babko, wojna babek smieszne youtube, ytuub śmieszna babka.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.