Piosenka o modelkach gównojadach

kategoria Muzyczne

Ostatnimi czasy w internecie ujawniła się ogromna afera z polskimi modelkami w roli głównej. Prowokacja jednego z angielskich serwisów blogowych ujawniła że od jakiegoś czasu wiele polskich modelek reklamujących się i wyjawiających swoje wdzięki na Instagramie podejmowała zlecenia od bogatych szejków z Dubaju na imprezy na których ich funkcja nie do końca pokrywała się z modelingiem. Historia ta stała się inspiracją dla wielu twórców, którzy natchnieni historią z Dubaju publikują coraz więcej materiałów ujawniających kulisy zleceń agencji modelek organizujących wyjazdy do Dubaju. Sprawa jest dość rozwojowa, niebawem zapewne poznamy więcej informacji na temat Polek dobrze zarabiających w Dubaju.

dodany: 27 marca 2015 wyświetleń: za: 16 przeciw: 7

Film Piosenka o modelkach gównojadach (id: 1763) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Muzyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Karol

No to teraz trzeba nam więcej programów typu Top Models w których to zasiejemy modę na bycie modelką, i powoli wytłumaczymy i przekonamy ludzi ze w modelingu liczy się hajs i że zlecenia z Dubaju to tak naprawdę nic złego, że jest to sposób na flow i bycie femus i ten świat tak już jest zbudowany że bycie celebriti wymaga poświęceń, junoł this is a big łord.

dodano: 2015-03-28 10:26:01 przez: host-89-229-64-241.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.64.241
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.