Płonące BMW czyli Będziesz Miał Wydatki

kategoria Motoryzacja

Płonące BMW, to w gruncie rzeczy nie jest jakaś nowość w internecie bowiem śmiesznych filmików z udziałem samochodów tej marki jest wyjątkowo dużo. Zresztą sama nazwa Będziesz Miał Wydatki chyba idealnie odzwierciedla sedno sprawy. Większość płonących BMW pali się z winy katujących ich kierowców. Samochody te w wersji cywilnej wyposażone są w filtry DPF, katalizatory spalin i inne ekologiczne wynalazki które nie są projektowane z myślą o odporności na wysokie obciążenia i temperatury. Jednym słowem nie są to auta sportowe i niekoniecznie wytrzymają katowanie jak na torach wyścigowych o czym zapominają albo nie wiedzą ich kierowcy. Długie katowanie takiej beemki prędzej czy później skończy się właśnie pożarem. Palenie gumy czy inne sztuczki wymagające wprowadzenie silnika na wysokie obroty przy małej prędkości sprawia że jego podzespoły nie są w stanie się schłodzić a wysokie obroty dostarczają oprócz temperatury również opary niespalonego paliwa które gromadzą się właśnie w układzie wydechowym. Tak palący się samochód jest bardzo ciężki do ugaszenia, zwłaszcza małą gaśnicą samochodową. Koleś z tego filmiku zapewne chwilę wcześniej katował auto paląc gumę bądź driftując gdzieś na placu, stąd pożar pod pojazdem. Szkoda tego BMW, stare nie było a i ognisko z niego kiepskie. Ciekawe czy było ubezpieczone na ewentualność pożaru.

dodany: 3 listopada 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 5

Film Płonące BMW czyli Będziesz Miał Wydatki (id: 2283) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Jak widzę że to BMW to ani nie szkoda mi samochodu ani nie jest szkoda mi kierowcy. To najczęściej buraki jakich mało. Pewnie chwilę wcześniej katował ten samochód gdzieś na placu to teraz ma efekty. Mistrzowie długiej prostej. Choć trzeba przyznać że o wiele efektownie wygląda płonące BMW niż Drift po rondzie palenie gumy czy inne dane sztuczki właścicieli BMW. Ciekawe co było dalej bo takiego pożaru gaśnicę samochodową na pewno nie da się ugasić. Gdzieś na necie jest filmik że gaśnicę samochodową ugasić można co najwyżej niedopałek papierosa.

dodano: 2017-11-08 10:18:24 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.