Po co ktoś kradnie drzwi

kategoria Rozrywkowe

Podobno ukraść można wszystko, pytanie czy warto kraść wszystko? Jak widać na tym filmiku dylematu ukraść czy nie ukraść nie ma koleś którego nagrała kamera monitoringu. Złodziej długo się nie zastanawiając kradnie drzwi wejściowe do jednego z budynków mieszkalnych. Podobno nie ma rzeczy której nie można by ukraść - sprawdza się to w przypadku tego nagrania z osiedlowego monitoringu. Nie wiadomo czy złodziej ten dostał konkretne zlecenie na te wybrane i upatrzone wcześniej drzwi, bo z nagrania wygląda że wpadł na pomysł kradzieży drzwi przechodząc koło nich - taki spontaniczny pomysł wpadł mu do głowy. Myślicie że drzwi te wstawił sobie do mieszkania? bo było to zlecenie z osiedla obok gdzie wcześniej ktoś inny ukradł takie same drzwi?

dodany: 23 października 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 7

Film Po co ktoś kradnie drzwi (id: 2268) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Tomek

Przed złodziejem nie upilnujesz, złodziej jak chce to wszystko ukradnie. Być może dostał zlecenie na kradzież tych drzwi.

dodano: 2017-11-08 13:17:27 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.