Podczas łowienia ryb - Tego się nie spodziewał

kategoria Rozrywkowe

Człowiek idąc na ryby oczekuje spokoju i możliwości zrelaksowania się. O odpoczynku i relaksacji zapomnieć może jednak koleś z tego śmiesznego filmiku. Przyjaciół ma takich którzy lubią robić mu dowcipy. Nie inaczej było tym razem. Ten super śmieszny dowcip udało się utrwalić kamerą tak powstał ten śmieszny filmik wrzucony do internetu. Koleś siedzi sobie samotnie nad brzegiem rzeki łowiąc ryby. Oczekiwaniu na tak zwane branie nie spodziewa się że z wody wyskoczy jego kumpel. Tego chyba nie spodziewał by się żaden wędkarz że z wody wyłoni się taka duża postać w jego kierunku. Strach przerażenie i ucieczka takiej reakcji można się było spodziewać.

dodany: 11 stycznia 2018 wyświetleń: za: 16 przeciw: 5

Film Podczas łowienia ryb - Tego się nie spodziewał (id: 2344) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 stycznia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Aldona

Kiedyś jak z ojcem i dziadkiem jeździłem na ryby to dziadek mi taki dowcip zrobił tylko nie wyskoczył z wody a obok z tataraku. Rozkład taka gęsta Wysoka Trzcina i on się tam schował ja siedziałam łowiłem ryby online le stamtąd wyskoczył Boże jak ja się wystraszyłam także do wody wpadłam. Pierwsze co mi się skojarzyło że to jakiś dzik albo coś mnie atakuje. No bo przecież człowiek nie spodziewa się a jeżeli już coś takiego wystąpi to co może być jak nie atak jakiegoś dzikiego zwierzęcia. Szkoda że wtedy nie było aparatów w telefonach bo też można by nagrać taki śmieszny filmik ze mną w roli głównej.

dodano: 2018-01-14 11:36:22 przez: host-89-229-239-25.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.239.25
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.