Podryw przed bankomatem

kategoria Faceci

Dlaczego akurat ludzi zaczepiać przed bankomatem? Być może dlatego że zwróceni są tyłem i całkowicie zajęci są podejmowaniem pieniędzy co daje nam pewność że zaczepiana osoba nam nie ucieknie. Czy podrywanie akurat przed bankomatem to dobry sposób na nowe znajomości nie wiadomo. Jeśli dzieciak z tego śmiesznego filmiku klepał kobietę w tyłek tylko po to by zrobić na złość stojącemu za nią facetowi to trzeba przyznać że się ta sztuczka udała. Po każdym klepnięciu w tyłek, facet dostawał w twarz. I klepania kobieta nie dawała nawet chwili na wytłumaczenie się że to nie on jest sprawcą. Śmieszny filmik z fajnym przykładem jak prosto i łatwo jest kogoś wkręcić w klopoty, wystarczy być odpowiednio sprytnym.

dodany: 27 grudnia 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 5

Film Podryw przed bankomatem (id: 2334) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Elwira

No wcale się nie dziwię że facet dostał w ryja. Za klepanie po tyłku należało mu się. Choć w tym filmiku najbardziej śmieszne jest to że tak naprawdę ten facet tej kobiety w tyłek nie klepnął ani razu. Pogratulować należy sprytu dziecku z filmiku. Generalnie śmieszna sytuacja.

dodano: 2017-12-27 16:19:53 przez: host-89-229-233-199.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.233.199

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.