Podrywają przebrani za dziadka

kategoria Rozrywkowe

Na dość oryginalny pomysł wpadli chłopaki którzy postanowili przebrać się za starszego pana - dziadka nie ukrywając i zaczepiali przypadkowo spotkane starsze panie. Ponieważ maska dziadka była bardzo profesjonalna, dodatkowa charakteryzacja i atrybuty w postaci laski i odpowiednich uprań nie pozwoliły na zdemaskowanie, ze pod maską kryje się przebrany młodzieniec. Chłopak przebrał się i zaczepiał babcie na ulicy i w parku składając im dość odważne propozycje - reakcja jak widać jest dość interesująca... Cała akcja oczywiście sfilmowana z ukrytej kamery.

dodany: 16 września 2013 wyświetleń: za: 15 przeciw: 6

Film Podrywają przebrani za dziadka (id: 1587) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: koks przebrany za dziatka na silowni, koks w przebraniu dziadka filmiki, perzebrani dziecka za dziadka, przebranie za dziadka, przebrany za dziadka, pszebrany za dziatka filmik, pszebrany za dziatka na silowni, zciezarowiec przebrany za dziadka.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.