Policja i kontrola trzeźwości

kategoria Motoryzacja

Policjanci z oddziałów drogówki mają czasem niezły orzech do zgryzienia gdy trafią na tak nawalonego kierowcę jak nasz filmowy bohater. Pan kierowca jest tak pijany że nie potrafi powiedzieć gdzie jedzie, czy to on jedzie czy cokolwiek z siebie wydusić. Nie ma dokumentów nie potrafi ustać na nogach, a mimo to prowadził samochód pod znacznym wpływem alkoholu. Nie wiadomo tez ile miał alkoholu we krwi bo gdy dostał alkomat myślał że to butelka i chciał się z niej napić. W internecie sporo ostatnio akcji potępiających prowadzenie samochodów pod wpływem alkoholu, należy potępiać takie zachowania jednak - tek filmik jest akurat istną komedią pijanego kierowcy podczas kontroli policyjnej nie jest w stanie dmuchnąć w alkomat co wprawia policjantów w niezły ubaw. Dobrze że dziadek nie jechał ulicą o większym natężeniu ruchu, gdzieś w mieście lub na autostradzie bo film nie skończył by się tak zabawnie.

dodany: 27 listopada 2013 wyświetleń: za: 19 przeciw: 8

Film Policja i kontrola trzeźwości (id: 1562) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 listopada 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmiki z kontroli policyjnych, filmik kontrola trzezwosci, smieszne filmiki pijany kierowca potraktowal alkomat jak butelke alkoholu, test trzezwosci filmik, yutub alkomat pomiar trzezwosci filmik, zabawne filmiki badanie alkomatem.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.