Połknęła kości potrząsała i wypierdziała

kategoria Dziewczyny

Gra w kości czyli potocznie mówiąc rzucanie kostkami polega generalnie na tym aby wyrzucić większą ilość oczek. Na tym filmiku widać właśnie jak w kości gra facet z babką. Tyle że Śmieszne to jest Nie sam fakt grania ale subtelność rzucania tymi kośćmi. Facetowi wydaje się że robi to dobrze do momentu gdy nie zobaczył jak robi to grająca z nim kobieta. Papryka objętości potrząsa brzuchem biodrami tyłkiem po czym wypina się i pierdzący wyrzuca z pupy kostki wyrzucając dwie szóstki. Czy takie pierdzenie kośćmi to efektowny sposób grania? W kasynach Chyba nie stosuje się takiego rzucania kośćmi A szkoda bo jest to niewątpliwie efektowne. Ciekawe tylko czy pierdzący dałoby się wyrzucić obie kości z tyłka. Ktoś nagrywając ten filmik ma sporą fantazje.

dodany: 6 grudnia 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 7

Film Połknęła kości potrząsała i wypierdziała (id: 2314) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Krystian

No to fakt trzeba przyznać że ktoś miał niezłą fantazje żeby takiej film wymyślić i nagrać. Choć niewątpliwie Wygląda to bardzo atrakcyjnie kiedy pani bierze kostki do ust połyka je a następnie efektownie potrząsając tyłkiem wypier wysrywa je na stół. Choć Wygląda to bardzo ale to bardzo ponętnie to jest jednak bardzo ale to bardzo mało prawdopodobne.

dodano: 2017-12-06 14:03:10 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.