Pomocna dłoń

kategoria Rozrywkowe

Ten śmieszny filmik pokazuje jak wielu Panów w dzisiejszych czasach służy swoją pomocną dłonią. Pewna dość atrakcyjna dziewczyna prosi o pomoc w wejściu przez okno. żaden zaproszonych przez nią panów nie odpowiada Mało tego każdy służy pomocną dłonią. I jak można się domyśleć dłoń swą umieszcza na jej pupie. Chyba jest to najlepszy sposób by podsadzić proszące o pomoc z dziewczyną. swoją drogą nie wiadomo z jakiego powodu dziewczyna ta wchodzi do mieszkania przez okno. Nikt też nie skapnął się że jest to filmik nagrywany z ukrytej kamery. Każdy natomiast podsada proszące o pomoc dziewczynę łapiąc ją za przysłowiowy tyłek.

dodany: 2 sierpnia 2018 wyświetleń: za: 14 przeciw: 10

Film Pomocna dłoń (id: 2378) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 sierpnia 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Waldek

Zawsze ale to zawsze jest tak że ładnej dziewczynie mnóstwo facetów chcę pomóc zwłaszcza jeśli chodzi o popchnięcie jej podsadzenie lub w inny sposób złapanie za tyłek. Podobne sytuacje mają miejsce na koncertach kiedy to jakaś fajna panna postanawia rzucić się i popływać w tłumie. Jakoś wtedy wszystkie ręce lądują na jej tyłku.

dodano: 2018-09-03 12:21:33 przez: public-gprs387508.centertel.pl, ip: 37.47.144.245
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.