Pościg za bandytami

kategoria Horrory

Patrząc na ten filmik z akcji pościgowej można odnieść nieodparte wrażenie że panowie policjanci gonią bandytów z pełnym poświęceniem swojego sprzętu i samochodu włącznie. Bandyci - podobno mafia chciała pośpiesznie uciec samolotem. Jednak pracujące na pełnych obrotach silniki samolotu nie zdążyły wzbić samolotu w powietrze gdy nadjechały samochody pościgowe. Kierowca jednego z nich podjechał tak blisko że śmigło silnika roztrzaskało się o maskę samochodu. Cóż zarówno samolot jak i samochód zostały unieruchomione ale przynajmniej bandyci nie uciekli. Akcja pościgowa prawie jak z popularnego serialu Narcos, sam Pablo Eskobar nie powstydził by się takiej akcji. A może policjanci wzorowali się właśnie na takim pościgu za bandytami?

dodany: 4 października 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 6

Film Pościg za bandytami (id: 2246) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Horrory, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Ania

Uciekający gangsterzy musieli być bardzo niebezpieczni że policja zdecydowała się na tak drastyczny ruch. Choć z drugiej strony polskiej Policji brakuje czasem takiego zdecydowania. Faktycznie jak się ogląda ten filmik trochę przypomina on narkoz z netfliksa.

dodano: 2017-10-17 16:29:52 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.