Potrójna kolizja na jakimś skrzyżowaniu

kategoria Wpadki

Potrójna kolizja na jakimś skrzyżowaniu

Z przyczyn od nas niezależnych film - Potrójna kolizja na jakimś skrzyżowaniu jest aktualnie niedostępny.

Oglądając ten film z wypadku a raczej kolizji na jakimś skrzyżowaniu można odnieść wrażenie że to ustawiona sytuacja, bo zderzenie się aż trzech aut jednocześnie i czołowo wydaje się tak głupie że aż nieprawdopodobne. Powód? Odrobina uprzejmości bowiem jeden kierowca przepuszczał drugiego choć ten nie zrozumiał jego intencji i sam się zatrzymał czekając aż tamten kierowca przejedzie i wypadek gotowy. Tak głupia stłuczka trzech samochodów na skrzyżowaniu że aż śmieszna.

dodany: 23 marca 2015 wyświetleń: za: 10 przeciw: 10

Film Potrójna kolizja na jakimś skrzyżowaniu (id: 1760) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Tomek

Jak tak patrze na film z tego wypadku i dodatkowo widzę że to film nagrany w Rosji to mam wrażenie że wszyscy trzej kierowcy chyba byli pijani, co by mnie wcale nie zdziwiło - w rosji wszystko jest możliwe, a filmiki stamtąd przerażają.

dodano: 2015-03-25 22:13:39 przez: host-89-229-232-201.bielskpodlaski.mm.pl, ip: 89.229.232.201
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.