Powrót do domu po upojnej imprezie

kategoria Faceci

Sądząc po tym jak ten koleś z filmiku się zachowuje można wywnioskować że wraca on z udanej imprezy która przeciągnęła się lekko do białego rana. Koleś jest tak nawalony że nie jest w stanie otworzyć drzwi domofonu, a być może to żona bądź współlokatorka nie chce go wpuścić do domu i to wprawiło kolesia w taki szał. Facet uwiesił się na klamce, szarpie i rzuca się na drzwi w iście komiczny sposób. Ewidentnie jest pijany i to jeszcze jak. Być może to powrót z imienin, urodzin albo jakiegoś jubileuszu firmowego. Choć z otwarciem drzwi ma prawdziwy problem, to jednak trzeba przyznać że kolesiowi z filmiku sił nie brakuje.

dodany: 17 marca 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 9

Film Powrót do domu po upojnej imprezie (id: 2168) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Renatka

No widziałam już nie jeden taki właśnie powrót z imprezy. Jeśli facet wraca z imprezy i po prostu jest tak zawijany że nie może trafić ręką w klamkę drzwi wejściowych to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale jeżeli ktoś wraca z imprezy i szuka powodu do mordobicia lub wszczęcia awantury to wcale nie jest śmieszne. Koleś jednak z tego filmiku widać bardzo dobrze się bawił. Chodź swoim zachowaniem Na pewno obudził sąsiadów To chyba można mu wybaczyć. Kac z jakim będzie się zmagał tego dnia będzie jego wystarczającą pokutą. A wy jak wracacie z imprezy tak jak koleś z tego śmiesznego filmiku czy normalnie? Bo ja Zazwyczaj wracam taksówką.

dodano: 2017-11-27 10:56:38 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Jarosław

Haha dobre, ja tak dziś wracałem do domu po wczorajszym imprezowaniu z okazji Święta świętego Patryka. Trzeba było mnie nagrać jak wypadłem nawalony z taksówki. Sąsiad mówił ze jak się uwiesiłem na domofonie to cały wieżowiec obudziłem dzwoniąc przez pomyłkę kolejno do każdego. A co tam, taki właśnie jestem jak poczuje trochę alkoholu w żyłach.

dodano: 2017-03-18 20:44:10 przez: host-89-229-236-70.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.236.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.