Prace rozbiórkowe

kategoria Wpadki

Prawdziwy hit idealna demonstracja jak nie prowadzić prac rozbiórkowych. Zapewne nie jeden inspektor BHP łapie się za głowę oglądając ten śmieszny film, śmieszny bowiem nic absolutnie nic się nikomu nie stało, choć patrząc na sposób w jaki budowlaniec rozbija ścianę na jakieś budowie woła o pomstę do nieba. Nieświadomy niczego rozbija młotem ścianę, jednak nie myśli że burząc ścianę u jej podstawy wszystko co jest powyżej wpadnie prawdopodobnie na niego samego. Burzona ściana trzyma się do ostatniej cegły, kiedy to kolejne uderzenie młotem sprawia że cała ściana spada na ziemię co powoduje gromki śmiech innych zapewne bardziej doświadczonych budowlańców.

dodany: 29 marca 2015 wyświetleń: 74 za: 5 przeciw: 9

Film Prace rozbiórkowe znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 marca 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 74 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Sebastian

Debil, idiota kretyn. bo jak inaczej można nazwać tego człowieka. I dziwić się później że na budowach są wypadki. Czy ludzie pracujący fizycznie nie mają mózgu i nie potrafią myśleć?

dodano: 2015-03-30 09:30:59 przez: aein241.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.186.221.241
Koparko Karuzela

Koparko Karuzela

głosów za: 10
przeciw: 10
Opel Corsa burzy mur na budowie

Opel Corsa burzy mur na budowie

głosów za: 10
przeciw: 11
Transport długich elementów

Transport długich elementów

głosów za: 10
przeciw: 10
Karuzela na budowie

Karuzela na budowie

głosów za: 15
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.