Pracownik miesiąca

kategoria Faceci

Co jak co ale ten koleś pretenduje do miana pracownika miesiąca i pomimo że jest kompletnie pijany to nie przeszkadza mu to wykonywaniu czynności służbowych. Pijany koleś maluje coś na ulicy, ciężko stwierdzić co niby maluje bo ruchy jakie wykonuje przypominają trochę chorobę morską podczas sztormu. Pewnie to jakiś budowlaniec który postanowił uroczyście uczcić przysłowiową wiechę na budowie.

dodany: 2 lipca 2017 wyświetleń: za: 20 przeciw: 8

Film Pracownik miesiąca (id: 2220) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 lipca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Tomek

No nie mówcie że ty mnie pracuje bo uwija się jak może ja zobaczę jak ciężkich warunkach pracuje Nie jeden z was nie dałoby rady tak pracować. To że jest pijany to nie znaczy że nie może pracować. W niektórych Stanach Ameryki można być pijanym i można prowadzić samochód. Najwyraźniej ten koleś jest z Ameryki przyjechał samochodem do pracy a wy wszyscy się z niego śmiejecie.

dodano: 2017-10-10 11:31:06 przez: public-gprs398225.centertel.pl, ip: 37.47.186.210
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.