Prawdziwe emocje podczas łowienia ryb

kategoria Przyrodnicze

Dlaczego ludzie chodzą na ryby? W zasadzie to dlaczego mężczyźni (w zdecydowanej większości) chodzą na ryby? Czego tam szukają? Czy odrobiny relaksu, chwili odprężenia i ucieczki od codzienności? Czy łowienie ryb daje spokój ducha i relaks dla ciała? Teoretycznie przebywanie na łonie natury powinno nas relaksować, teoretycznie ale jak jest z tym w praktyce doskonale widać na tym śmiesznym filmiku na którym wędkarz siedzi i relaksuje się robieniem niczego, po czym nagle wpada w prawdziwy szał. Targają nim emocje, rzuca wędką krzyczy i wścieka się po czym jak gdyby nigdy nic siada i dalej spokojnie łowi ryby. Taka odskocznia od codziennej gonitwy z krótką przerwą na rozładowanie emocji które towarzyszą podczas łowienia ryb.

dodany: 3 maja 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 2

Film Prawdziwe emocje podczas łowienia ryb (id: 2193) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Przyrodnicze, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 maja 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 14.

Komentarze do filmu

Waldek

No emocje jak podczas gry w bierki. Kiedyś na ryby chodziło by się zrelaksować i odpocząć a obecnie to wędkarze kupują jakiś sprzęt za ogromne pieniądze echo sondy i inne wynalazki do wędkowania i potem na rybach zamiast się relaksować to się denerwują i stresują.

dodano: 2017-05-07 11:26:59 przez: public-gprs398905.centertel.pl, ip: 37.47.189.122
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.