Precyzyjne parkowanie samochodu

kategoria Motoryzacja

Do wyjątkowo przezabawnej i sytuacji doszło na jednym z parkingów samochodowych, gdzie kamera monitoringu zarejestrowała wyjątkowo śmieszną sytuację. Dużym samochodem typu jeep ktoś rozglądał się za miejscem parkingowym po czym gdy znalazł je najwyraźniej pomylił pedał hamulca z pedałem przyspieszenia w wyniku czego wjechał na inne zaparkowane samochody. To już kolejny śmieszny filmik na którym kierowca myli pedały i zamiast zatrzymać się Przyśpiesza z całym impetem uderzając w innego uczestnika ruchu lub wjeżdżając przed wystawą sklepową do środka. Całe to zdarzenie udało się nagrać Dzięki zamontowanej kamerze monitoringu. I choć kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia wszystko zostało nagrane. Szkoda że na filmiku nie ma reakcji właścicieli pojazdów na które wjechał pechowy kierowca. Tego chyba nikt by się nie spodziewał że ktoś wjedzie na jego samochód. Owszem parkingowe wgniecenia i otarcia się zdarzają ale żeby wjechać komuś na samochód.

dodany: 6 listopada 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Precyzyjne parkowanie samochodu (id: 2286) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

No ciekawy jestem bardzo kto siedział za kierownicą tego samochodu. Najwięcej śmiesznych filmików jest z kobietami za kierownicą A tymczasem może tutaj siedział jakiś nieogarnięty facet.

dodano: 2017-11-22 11:30:52 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Tomek

Nie no ten filmik to jest tragedia Gdyby mnie spotkała taka sytuacja chyba bym się załamał. Przychodzisz na parking duży szeroki patrzysz na swoje auto a to ślady po innym samochodzie który o tobie przejechał no przegięcie. Ja nie wiem jak można najechać na czyjś samochód. Gdyby to monster truck był ale to przecież zwykły terenowy Jeep. Na filmiku wygląda że ktoś pomylił pedał hamulca z pedałem przyspieszenia. Zamiast zahamować dodał gazu a gdy samochód wjeżdżał na inny samochód spanikował I wcisnął gaz do dechy. Tylko że gdyby chcieć takie coś specjalnie zrobić to na pewno by się nie udało. Gdyby tam krawężnik był który podbił by przednie koła to rozumiem że udałoby się wjechać na samochód zaparkowany naprzeciwko. Ale tak z ziemi dziwne powinien go po prostu uderzyć i płać. Czasami jak oglądam te wszystkie śmieszne filmiki i zabawne sytuację Zastanawiam się co ludzie robią że przytrafiają im się takie dziwne rzeczy.

dodano: 2017-11-08 10:09:21 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.