Prezenterka dostała w głowę

kategoria Wpadki

Podczas informacyjnego programu telewizyjnego jednej ze stacji prezenterka nieświadoma niczego dostała w głowę spadającym światłem PAR. Wszystko stało się podczas emisji programu na żywo i choć wygląda bardzo komicznie to jednak chyba nikt nie chciał by być na jej miejscu bo dostać w łeb takim światłem spadającym z wysokości to nic przyjemnego... ciekawe jak dalej potoczył się program.

dodany: 4 czerwca 2008 wyświetleń: za: 14 przeciw: 7

Film Prezenterka dostała w głowę (id: 889) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 czerwca 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Nie ma co się dziwić. praca prezentera telewizyjnego jest tak samo niebezpieczna jak kazda inna. tylko czekać aż jakiś unijny urzednik by podkreślić potrzebę swojej obecności w europarlamencie wpadnie na jakiś super pomysł by prezenterzy mieli obowiązek pracować w kaskach ochronych :)

dodano: 2015-03-19 14:23:07 przez: adhf199.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.161.199
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.