Prowadzący nie mógł się powstrzymać od śmiechu

kategoria Telewizyjne

Do wyjątkowo zabawnej sytuacji doszło podczas jednego z programów na żywo. Prowadzący talk show nie mógł powstrzymać się od śmiechu gdy zadał pytanie jednemu ze swoich gości a ten zaczął na nie odpowiadać. Ponieważ filmik ten nie jest w polskim języku nie wiadomo do końca o co chodziło. Jednak sama sytuacja jest wyjątkowo śmieszna kiedy prowadzący zadaje pytanie swojemu zaproszonemu rozmówcy ten zaczyna odpowiadać na nie doprowadzając prowadzącego do prawdziwej eksplozji śmiechu. Wydaje mi się że powodem tego śmiechu był głos i akcent kolesia który zaczął mówić. Śmiesznie to wszystko wyszło totalna wpadka na wizji. Ale z drugiej strony można zrozumieć prowadzącego że gdy się włączy człowiekowi śmiechawka to nie ma sposobu by się powstrzymać. Przyznajcie że chyba każdy z was tak kiedyś miał. Śmiech awki nie da się powstrzymać i już i nieważne czy prowadzi się program na żywo siedzi się na lekcji w szkole czy na spotkaniu z szefem w pracy. Dlatego ten śmieszny fragment programu prowadzącego na żywo jest tak popularny w sieci bo prowadzący naprawdę wpadł w szał śmiechu.

dodany: 23 listopada 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 1

Film Prowadzący nie mógł się powstrzymać od śmiechu (id: 2301) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Karolina

Bo to właśnie różni ludzi którzy pracują z powołania od ludzi którzy znaleźli się na tym stanowisku przez przypadek. Przepraszam bardzo ale nie każdy może być prowadzącym tak samo nie każdy może być chirurgiem czy lekarzem. Jeśli ktoś podejmuje się prowadzić program na żywo to powinien potrafić opanować swoje emocje. A tym bardziej powinien potrafić powstrzymać się od śmiechu. Takie coś w programie na żywo to bardzo duża wpadka dyskwalifikujące kogoś z dalszej pracy w tym zawodzie.

dodano: 2017-11-26 15:39:36 przez: public-gprs389911.centertel.pl, ip: 37.47.154.88
Iza

Wszyscy śmiejecie się tutaj z tego że prowadzący nie mógł powstrzymać się od śmiechu ale pomyślcie jak przykro się zrobiło temu klientowi którego zaprosił do programu. Facet zaczął mówić być może o swoich problemach a w tym momencie prowadzący wyśmiał. A Wszystko wydarzyło się w programie na żywo wprost przed kamerami na oczach pewnie milionów telewidzów. Jeśli ten koleś miał jakiś problem to mógł targnąć się na życie po tym czego doznał w tym programie.

dodano: 2017-11-25 00:36:50 przez: public-gprs391250.centertel.pl, ip: 37.47.159.147
Zenek

Można powiedzieć klasyka To chyba jakiś brytyjski talk show. Prowadzący faktycznie wybuchł śmiechem po tym jak jeden z gości zaczął piskliwym pedalskim głosem odpowiadać z niewiarygodnie śmiesznym akcentem w dodatku. Bo sami powiedzcie czy dalibyście radę utrzymać powagę gdyby ktoś do was zaczął mówić tak jak ten gościu. Koleś ma akcent i głos zupełnie nie z tej ziemi. Wygląda jakby to szło przez jakiś modulator głosu a on ma tak po prostu naturalnie od urodzenia.

dodano: 2017-11-23 17:17:24 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.