Przebrany za Araba

kategoria Rozrywkowe

O tym jakie wzbudzenie wywołuje koleś w białym kitlu przebrany za przysłowiowego Araba zostawiający jakiś pakunek na mieście przekonać się możemy z tego oto śmiesznego filmiku nagranego z ukrytej kamery. Dowcip polega na tym że koleś w białych szatach przypominających tradycyjne ubranie znanej nam narodowości Arabskiej pozostawia pakunek, po czym szybko ucieka. Takie zachowanie wzbudza strach i gwałtowną reakcję większości a w zasadzie wszystkich nagranych i widocznych na filmiku osób.

dodany: 19 września 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 9

Film Przebrany za Araba (id: 2058) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 września 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: filmik przebrany koleś za muzaninia, koleś przebrany za araba żuca plecak, przebrany za araba, ubrani za araba smieszne.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.