Przecinanie koszulki na dziewczynie

kategoria Dziewczyny

Często bywa że staniki lub biustonosze pękają dziewczynom właśnie w tym miejscu. W miejscu gdzie na tym filmiku dziewczyna sama sobie przecina nożyczkami. Filmik krótki aczkolwiek mogę się założyć że męska część oglądających czeka z zaciekawieniem na finał tego ostrego cięcia. Generalnie większość dziewczyn lubi kokietować, i sprawiać by faceci podążali za nimi wzrokiem z odpowiednim zaciekawieniem. A kobiecy dekolt zawsze wzbudza zainteresowanie wśród chłopców zwłaszcza gdy kobieta jest tak atrakcyjna jak dziewczyna z tego filmiku. Przecina sobie koszulkę między piersiami a gdy dochodzi do końca i napięty materiał odskakuje na boki wyłania się nam ... Ta, da niespodzianka... A czego się spodziewaliście świntuchy jedne?

dodany: 16 grudnia 2017 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Przecinanie koszulki na dziewczynie (id: 2325) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Irmina

No nie jeden facet pewnie Z zaciekawieniem czekał do końca filmu licząc że zobaczy apetyczne kształty a tymczasem taka niespodzianka. Też kiedyś swojemu facetowi taki filmik nakręciłam. Chodź ja na swoim filmie pokazywałam nieco inną część ciała którą faceci są chyba niemniej zainteresowani. Też się zdziwił i zawiódł jak mi potem opowiadał. Bo z początku filmiku liczył na coś zupełnie innego. Fajnie tak faceta czasem zrobić w bambuko.

dodano: 2017-12-18 10:48:23 przez: host-81-190-41-24.dynamic.mm.pl, ip: 81.190.41.24

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.