Pytania do kandydatek na Miss Polonia

kategoria Telewizyjne

Mówi się że nie tylko uroda się liczy ale i to co ma się w głowie. Podczas wyborów Miss Polonia w finale padają pytania do kandydatek. Są to pytania z życia wzięte, nie żadne nauki ścisłe jednak mimo to jak widać istnieje spory problem z udzieleniem odpowiedzi. Kandydatki robią wszystko by pokrętnie wymiksować się z udzielenia odpowiedzi - choć to może być częścią planu, przygotowanie tak pokrętnej odpowiedzi by pasowała do każdego pytania. Jak długo popularne będą wybory miss - tak długo jak długo będą chętne kandydatki by w nich wystartować.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 16 przeciw: 9

Film Pytania do kandydatek na Miss Polonia (id: 1528) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Tomek

Ale przecież uczestniczki takich konkursów nie muszą być mądre tylko ładne. jak nie jest to konkurs na poliglotkę bądź najmądrzejszą dziewczynę, a na najpiękniejszą. pytania do kandydatek zadawane są w celu zapewnienia rozrywki telewidzom i zgromadzonej publiczności. więc się nie dziwcie że one takie głupie teksty walą.

dodano: 2013-05-22 20:44:15 przez: host-89-229-80-45.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.80.45
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.