Rakieta z tyłka

kategoria Wpadki

Powitanie Nowego Roku nie może odbyć się bez fajerwerków, a mieszkając w mieście najwyraźniej brakuje miejsca z jakiego można by te fajerwerki bezpiecznie odpalać. Być może na opakowaniu tej rakiety istniała instrukcja zabraniająca odpalania fajerwerka trzymając do w ręku, dlatego bohater tego filmu wsadził sobie tą rakietę w tyłek. Nie przemyślał jednak że jeśli rakieta w porę nie odleci to ewentualna detonacja będzie bardzo bolesna. Tak też się stało, być może zbyt bardzo zaciśnięte pośladki z zimna lub ze strachu zatrzymały rakietę i nastąpiła eksplozja której koleś na pewno na długo nie zapomni, tak długo jak będzie go bolał poparzony tyłek. Szczęśliwego Nowego Roku!

dodany: 29 grudnia 2014 wyświetleń: 865 za: 16 przeciw: 10

Film Rakieta z tyłka znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 grudnia 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 865 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Komentarze do filmu

Teresa

No co by tu nie pisać - fajerwerki wystrzelana z dupy chyba nie są dobrym pomysłem na przywitanie nowego roku bo spaliny palącego się prochu i siarki skutecznie poparzą kolesiowi tyłek. No ale jak widać wielu jest śmiałków takiego odpalania fajerwerków - jednak ten filmik www.smiesznefilmy.net/fajerwerki-wystrzelone-z-jej-tylka totalnie mnie rozwalił - to że faceci wkładają sobie rakiety do dupy to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, no bo wiecie faceci lubią tam wkładać. ale żeby dziewczyna wpadła na taki pomysł by wystrzelić fajerwerki z własnej pupy to świat się kończy.

dodano: 2016-12-27 10:40:43 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Tomek

Co jak co ale wkładać sobie petardę w dupę i podpalić to jakiś totalny przykład głupoty. przecież te tanie małe rakietki bardzo często nie są w stanie unieść się w powietrze stojąc w butelce a co dopiero z zacisniętych pośladków? ludzie opamiętajcie się - dupa nie jest platrofmą do odpalania fajerwerków!

dodano: 2014-12-29 20:52:37 przez: host-89-229-79-227.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.79.227
Fajerwerki z tyłka

Fajerwerki z tyłka

głosów za: 16
przeciw: 16
Fajerwerki wystrzelone z jej tyłka

Fajerwerki wystrzelone z jej tyłka

głosów za: 11
przeciw: 11
Eksplozja na stoisku z fajerwerkami

Eksplozja na stoisku z fajerwerkami

głosów za: 7
przeciw: 5
Wybuch fajerwerków na półce sklepowej

Wybuch fajerwerków na półce sklepowej

głosów za: 5
przeciw: 8
Jak powitasz Nowy Rok?

Jak powitasz Nowy Rok?

głosów za: 14
przeciw: 5
Wyrzutnia fajerwerków

Wyrzutnia fajerwerków

głosów za: 12
przeciw: 6
Faceci i fajerwerki

Faceci i fajerwerki

głosów za: 7
przeciw: 9

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.