Reklama OBA MA

kategoria Reklamy

Tajemniczy głos w słuchawce telefonu, i pytanie Czy oba ma? do tego obraz rządowego samolotu i agenci ochrony w garniturach i czarnych okularach - wszystko wskazywać by mogło że adresatem telefonu i główną postacią w reklamie jest prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Barack Obama. Czy obu na pewno? Tablet ma, telefon ma? Jest to zabawna nowa reklama Sieci telefonów komórkowych Plus. Plus przyzwyczaił nas do śmiesznych reklam, kiedyś główne postacie obstawiane były przez kabareciarzy teraz ich rolę zajął sam Barack Obama, choć pewnie ten prawdziwy nawet nie wie o tej reklamie plusa, o polskiej sieci komórkowej czy chociażby o tym że jest tak ostatnio w Polsce popularny i to nie tylko ze względu na wygrane wybory. Choć pewnie znając amerykańskie luźne podejście do rzeczywistości nie robił by problemów. Już po wszystkich tych śmiesznych filmikach z kampanii prezydenckiej widać dystans do dobrze zrobionego materiału reklamowego.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: za: 20 przeciw: 9

Film Reklama OBA MA (id: 1428) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Rafael

Swietna reklama , a czy ktoś wie co to za dzwięk dzwonka uzyty w reklamie ???

dodano: 2012-12-16 21:54:17 przez: eqc149.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.20.70.149
Waszczyk

świetny pomysł na reklamę, sprytnie jest ten spot zrobiony bo w domyśle każdy myśli że chodzi o prezydenta usa baraka obamę a tu sprytnie wytłumaczyć się można że chodzi o to czy oba ma sprzęty (telefon i tablet) ktoś kto tą reklamę wymyślił, sprytnie zabawił się niuansami polskiego słownictwa przez co reklama jest fajna, błyskotliwa i z pomysłem. myślę że barack obama nie wie o istnieniu takiego sporu reklamowego z nawiązaniem do niego. jednak nawet gdy by ta informacja do niego dotarła to myślę że nie miał by nic przeciwko.

dodano: 2012-11-22 13:17:23 przez: abpm181.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.8.54.181

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.