Rosyjscy strażacy wezwani do kota

kategoria Wpadki

Pewien kotek wszedł zbyt wysoko by móc zejść samemu, sparaliżowany strachem siedział na szczycie drzewa nie potrafiąc zejść, choć sam wszedł tak wysoko. Na pomoc wezwana została straż pożarna dysponująca teoretycznie odpowiednim sprzętem. Wysoka drabina z pewnością dosięgnęła by szczytu drzewa w konarze którego siedział przestraszony kotek. Jednak rozkładanie drabiny, wchodzenie po jej szczeblach tak wysoko tylko po to by zdjąć siedzącego na drzewie kota to zbyt wiele zachodu dla rosyjskich strażaków - w końcu straż pożarna istnieje dla wyższych celów niż ratowanie kotów ;-) Pomysłowi strażacy postanowili zdjąć kota za pomocą armatki wodnej. Jak widać kot przeżył a i całą akcja zajęła o wiele mniej czasu niż rozkładanie drabiny.

dodany: 10 września 2014 wyświetleń: 214 za: 12 przeciw: 10

Film Rosyjscy strażacy wezwani do kota znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 10 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 214 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Tomek

Hehe, i to mi się podoba - bez zbędnych ceregieli. bez dzienikarzy i relacji w tvn24 o tym jak przez 5 godzin bezinteresownie ktoś ratował kota. przyjechali zrobili swoje i odjechali. konkret - gratuluje. a dla miłośników zwierząt - widać że kot po wylądowaniu odalił się w nieokreślonym kierunku. pewnie się spieszył i był spóźniony przez to siedzenie na drzewie.

dodano: 2013-09-05 21:37:03 przez: host-89-229-82-144.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.82.144
Uwolnić krasnale ogrodowe

Uwolnić krasnale ogrodowe

głosów za: 11
przeciw: 10
Scary movie - Whaaats Up

Scary movie - Whaaats Up

głosów za: 14
przeciw: 12
Babcia na spacerze z psem

Babcia na spacerze z psem

głosów za: 23
przeciw: 12
Pechowy pingwin

Pechowy pingwin

głosów za: 22
przeciw: 14
Fajne dziewczyny na imprezie

Fajne dziewczyny na imprezie

głosów za: 26
przeciw: 20
Gra w ciemno - Zwierze hodowlane

Gra w ciemno - Zwierze hodowlane

głosów za: 13
przeciw: 12
Śmieszne koty

Śmieszne koty

głosów za: 108
przeciw: 31

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.