Rosyjskie dziewczyny i alkohol

kategoria Dziewczyny

Co się dzieje gdy dziewczyna nie zna umiaru i pije tak duże ilości alkoholu, które powaliły by dorosłego mężczyznę? Oto filmik ze śmiesznymi wpadkami i zachowaniami dziewczyn pod wpływem alkoholu, niech ten film będzie przestrogą dla wszystkich nastolatek, jak to wygląda po spożyciu dużej ilości wódki. Powszechnie wiadomo że żaden naród nie ma tak dużego doświadczenia w spożyciu jak Rosja, a film dowodzi że Rosjanki również nie wylewają za kołnierz, choć najważniejsze jest że jak widać dobrze się przy tym bawią.

dodany: 15 września 2013 wyświetleń: za: 11 przeciw: 1

Film Rosyjskie dziewczyny i alkohol (id: 1582) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 12.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: alkohol za swierzaki, dziewcxymy zrosi przed kamerka.i, filmlki sprośne z rosji, filmy darmo smieszne, foto puchme dziewcxymy, głupie filmiki z rosyiskie, http://www.rosyjskie%20dziewczyny/, impreza dla par za darmo alkohol, jak się bawią nastolatki na imprezach film na youtube, kobieta przy lodówce filmik, laski foto rosyjskie, laski i alkohol , laski i alkohol w rosji, laski rosyjskie, roshnki foto, rosja śmieszne filmiki, rosjanki na profilu smieszne, rosjanki po alkoholu, rosyjskie dziewczyny, rosyjskie dzoewczyny, rosyjskie filmiki, rosyjskie yotube Śmieszne, smieszne dziewczyny yutube, smieszne filmiki rosja, śmieszne filmiki rosyjskie , śmieszne filmiki z pijanemi rosjankami, smieszne filmy rosyjskie, smieszne ruskie filmiki, smieszne zdjecia w rosji, szmieszne ruskie, youtube rosja dziewczyny w mini.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.