Rosyjskie dziewczyny i alkohol

kategoria Dziewczyny

Co się dzieje gdy dziewczyna nie zna umiaru i pije tak duże ilości alkoholu, które powaliły by dorosłego mężczyznę? Oto filmik ze śmiesznymi wpadkami i zachowaniami dziewczyn pod wpływem alkoholu, niech ten film będzie przestrogą dla wszystkich nastolatek, jak to wygląda po spożyciu dużej ilości wódki. Powszechnie wiadomo że żaden naród nie ma tak dużego doświadczenia w spożyciu jak Rosja, a film dowodzi że Rosjanki również nie wylewają za kołnierz, choć najważniejsze jest że jak widać dobrze się przy tym bawią.

dodany: 15 września 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 3

Film Rosyjskie dziewczyny i alkohol (id: 1582) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: laski i alkochol chomikuj, alkochol i dziewczyny, alkochol dziewczyny yutub, alkohol za swierzaki, darmwe w rosji, doswadczenia na kobietach w rosji, dziewcxymy zrosi przed kamerka.i, filmiki, filmiki z rosj, filmlki sprośne z rosji, filmy darmo smieszne, foto gallery rosja, foto puchme dziewcxymy, głupie filmiki z kupom, głupie filmiki z rosyiskie, http://www.rosyjskie%20dziewczyny/, impreza dla par za darmo alkohol, jak się bawią nastolatki na imprezach film na youtube, kobieta przy lodówce filmik, laski, laski foto rosyjskie, laski i alkohol , laski i alkohol w polsce, laski i alkohol w rosji, laski i alkohol w rosji hd, laski rosyjskie, moje ytro rosja, moje ytro rosjanki yutube, picie dziewczyn bez opamietania film, picie wódki ferdek i ruskie, picie wudki ukraina filmy, pkobiety i alkohol film, roshnki foto, rosja na wesolo, rosja śmieszne filmiki, rosjanki na profilu smieszne, rosjanki po alkoholu, rosyjski filmik po sylwestrze 2018/2019 youtube, rosyjskie dziewczyny, rosyjskie dzoewczyny, rosyjskie filmiki, rosyjskie yotube Śmieszne, ruskie dewoczki, ruskie dziewczyny, ruskie moje ytro, ruskie smieszne filmiki, ruskie. filmu. pokazatu, smiesxne filmiki ruskie, smieszne, smieszne alkohol, smieszne dziewczyny yutube, smieszne filmiki, smieszne filmiki fpadki kobiet, smieszne filmiki rosja, śmieszne filmiki rosyjskie , śmieszne filmiki z pijanemi rosjankami, smieszne filmy, smieszne filmy jutubie, smieszne filmy rosyjskie, smieszne laski kobiety, smieszne ruskie dziewczyny, smieszne ruskie filmiki, smieszne zdjecia w rosji, smisne filmy, szmieszne filmiki, szmieszne ruskie, youtube alkohol rosja ukraina, youtube rosja dziewczyny w mini, zonanizuje sie przy kobiecie kostrzynno.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.