Rowerzysta akrobata

kategoria Motoryzacja

Wraz ze wzrostem ilości rowerzystów na ulicach naszych miast wzrasta również konflikt rowerzystów z kierowcami samochodów, autobusów i ciężarówek. Jedni narzekają na drugich że jeżdżą nierozważnie, za szybko i stwarzają tym samym niebezpieczeństwo. Jednak zwykle uwagi te tyczą się innych uczestników ruchu niż rowerzyści a tymczasem filmik ten pokazuje że i rowerzysta może odwalić niezły numer. Rozpędzony rowerzysta wtargnął tak szybko na skrzyżowanie nie dostrzegając nadjeżdżającego samochodu że hamowanie było tak gwałtowne że przeleciał przez kierownicę jadąc chwilę na przednim kole. Wszystko udało się nagrać umieszczoną w samochodzie kamerą. Jak widać na filmiku rowerzysta odwalił niezłą sztuczkę choć kiedy się pozbierał pewnie nie było mu zabawnie.

dodany: 2 października 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 3

Film Rowerzysta akrobata (id: 2265) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Krzysztof

W dzisiejszych miastach jest moda na ekologiczne przemieszczanie się rowerem. Szybko stawia się stacje rowerów publicznych parkingi rowerowe i inne rzeczy zachęcające do podróżowania rowerem. Niestety nie idzie za tym infrastruktura rowerowa. Ścieżki rowerowe szybko buduje się tylko za pomocą pędzla i wiaderka farby. Takie ścieżki nie gwarantują jednak bezpieczeństwa ani dla rowerzystów ani kierowców samochodów. Tylko czekać na więcej takich filmików na których spotkają się kierowca samochodu i roweru.

dodano: 2017-11-03 09:32:26 przez: host-89-228-243-147.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.147
Ania

W miastach coraz więcej ścieżek rowerowych jednak nie są one budowane jak kiedyś a buduje się dziś ścieżki za pomocą pędzla i farby. A później skutki jazdy po takich ścieżkach rowerowy są właśnie takie jak na tym filmiku. Choć trzeba przyznać że gościu w rowerze ma bardzo dobre hamulce. Śmiesznie wywinął orła na tym rowerze.

dodano: 2017-10-17 16:31:55 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.