Sąsiedzi - Przeróbka bajki

kategoria Parodie

Przeróbka znanej i lubianej bajki przedstawiającej przygody tuytuowych Sąsiadów. Tym razem jednak w przerobionej wersji dźwiękowej, gdzie oryginalną ścieżka audio została zamieniona jakąś parodią. Przeróbkę wykonał zapewnej jakiś młodzieniec który nie mógł się pogodzić po tym gdy wyrósł już z tak lubbianych przez siebie Sąsiadów. Przygody dwóch zabawnych ludzików mających problemy w każdym odcinku z nowymi wyzwaniami. Sąsiedzi w przerobionej wersji odcinka pod tytułem komputer.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 11 przeciw: 5

Film Sąsiedzi - Przeróbka bajki (id: 1517) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: sąsiedzi przeróbka bajkibaika somsiedzi przerubkabajka przerobkabajka sasiedzi przeróbkabajki przeróbkiparodia sąsiadów.pokasz film o tytule sonsiedziprzeróbka sąsiadówprzerobka sąsiedziprzerubka sąsiedziprzerubki sasiedziprzerupka sosiedzisasiedzisasiedzi bajka przerobkisasiedzi parodiasąsiedzi przeróbkasasiedzi przerubkasasiedzi pszerobkasmieszne filmiki sasiedzisomsiedzi mieszne filmikisomsiedzi przerubka film.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.