Sąsiedzi - Przeróbka bajki

kategoria Parodie

Przeróbka znanej i lubianej bajki przedstawiającej przygody tuytuowych Sąsiadów. Tym razem jednak w przerobionej wersji dźwiękowej, gdzie oryginalną ścieżka audio została zamieniona jakąś parodią. Przeróbkę wykonał zapewnej jakiś młodzieniec który nie mógł się pogodzić po tym gdy wyrósł już z tak lubbianych przez siebie Sąsiadów. Przygody dwóch zabawnych ludzików mających problemy w każdym odcinku z nowymi wyzwaniami. Sąsiedzi w przerobionej wersji odcinka pod tytułem komputer.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: 1881 za: 22 przeciw: 17

Film Sąsiedzi - Przeróbka bajki znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 1881 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 39.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: sąsiedzi przeróbka bajki, baika somsiedzi przerubka, bajka przerobka, bajka sasiedzi przeróbka, pokasz film o tytule sonsiedzi, przeróbka sąsiadów, przerobka sąsiedzi, przerubka sąsiedzi, przerubki sasiedzi, przerupka sosiedzi, sasiedzi, sasiedzi bajka przerobki, sasiedzi parodia, sąsiedzi przeróbka, sasiedzi przerubka, sasiedzi pszerobka, somsiedzi mieszne filmiki, somsiedzi przerubka film,

Komentarze do filmu

Motocykl w pokoju

Motocykl w pokoju

głosów za: 12
przeciw: 11
Poczuj bass

Poczuj bass

głosów za: 11
przeciw: 10
Złośliwy sąsiad

Złośliwy sąsiad

głosów za: 10
przeciw: 12

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.