Skopał auto po egzaminie

kategoria Motoryzacja

Po nieudanym egzaminie na prawo jazdy, kursant tak się zdenerwował ze zdemolował auto kilkukrotnie je kopać, urywając lusterka i zderzaki. Zdarzenie miało miejsce w Koninie, w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, podczas nieudanego egzaminu na prawo jazdy, kierowca podczas egzaminu na placu manewrowym najechał na linię co przyczyniło się do oblania (już piąty raz) egzaminu na prawo jazdy. Fakt ten tak zdenerwował ubiegającego się o prawo jazdy, ze wysiadając dosłownie skopał samochód egzaminacyjny, kopiąc i trzaskając drzwiami, urywając lusterka i rzucając nimi w egzaminatora. Przebieg całego zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu a kierowcę uspokoiła dopiero interwencja Policji. Aż strach pomyśleć jaka była by reakcja takiego kierowcy w ruchu ulicznym.

dodany: 21 listopada 2013 wyświetleń: 440 za: 12 przeciw: 10

Film Skopał auto po egzaminie znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 21 listopada 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 440 internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Waldek

Nerwowy kierowca, po raz piąty oblał egzamin - niech w końcu zrozumie że nie każdy nadaje się na kierowce, a prawo jazdy nie powino być dostępne dla każdego. ludzie jakoś dziwnie do tego podchodzę, że pójdę i zdam egzamin. a przecież wcale nie jest powiedziane że wszyscy nadają się na kierowców, i że każdy dostanie prawo jazdy. moim zdaniem powino być trudniej otrzymać prawko, i więcej oblanych kierowców.

dodano: 2013-11-21 09:13:34 przez: public-gprs307220.centertel.pl, ip: 31.62.87.85
Nerwowy egzaminator podczas egraminu

Nerwowy egzaminator podczas egraminu

głosów za: 11
przeciw: 11
Mistrz rajdowy na kursie prawa jazdy

Mistrz rajdowy na kursie prawa jazdy

głosów za: 12
przeciw: 10
Pierwszy dzień na kursie nauki jazdy

Pierwszy dzień na kursie nauki jazdy

głosów za: 9
przeciw: 6
Babka za kierownicą

Babka za kierownicą

głosów za: 11
przeciw: 5

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.