Śmieszne fragmenty gry Assassins Creed

kategoria Parodie

Wytrawni gracze i miłośnicy tej niezwykle popularnej gry jaką jest Assassins Creed zapewne znają wszystkie te momenty aczkolwiek skupiając się na fabule gry nie do końca tak właśnie ją odbierają jak na tym śmiesznym filmiku. Autor tego zabawnego montażu w niezwykle wesoły sposób zmontował najlepsze i najzabawniejsze momenty z gry, i choć na pewno twórcy gry nie chcieli by Assassin tak był postrzegany to jednak przy odrobinie wyobraźni i odbiegnięciu nieco od fabuły gry można stworzyć jak się okazuje całkiem interesująca a co najważniejsze przezabawną historię.
Zastanawiacie się zapewne czy wchodzący właśnie do kin Assassin będzie taką komedią jak ten tutaj zmontowany filmik? raczej nie aczkolwiek w kinowej wersji filmu na pewno spotkamy się z wieloma aspektami które zostały wymyślone na potrzeby filmu a nie ujęte w fabule gry lub tym bardziej w książce.

dodany: 5 grudnia 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Śmieszne fragmenty gry Assassins Creed (id: 2099) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Parodie, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

Właśnie wróciłem z kina z premiery filmu Assassyn i muszę się przyznać że przypadł mi do gustu. W prawdzie można się przyczepić że za dużo murzyńskich raperów jest w filmie i o to że jest lekko zagmatwany, ale jest wiele fajnych scen można poczuć się jak w grze. Najbardziej się obawiałem tego że film bedzie mało realistyczny jednak okazało się inaczej. Film jest dobrze wyważony pomiędzy fikcją a rzeczywistością i przez to dość realistyczny. Jednego tylko nie pamiętam by w grze Assassyn miał odciętego palca u ręki a film się zaczyna właśnie od takiego motywu w którym ktoś zostaje mianowany na Assassyna i przechodzi celebrację polegającą właśnie na odcięciu palca w miejscu gdzie zamontowane jest ukryte ostrze. Generalnie film bardzo ok gdyby nie ci raperscy raperzy.

dodano: 2017-01-17 19:03:11 przez: host-89-229-236-6.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.236.6
Ariel

Bardzo lubię wszystkie gry z serii Assassyn to jedna z moich ulubionych gierek fajnie się ogląda przypominając sobie fabułę gier. Osobiście uważam że pierwsze odcinki były lepsze, choć efekty i technicznie kolejne części są bardziej dopracowane niż pierwsze to jednak fabuła Assassyna z pierwszych odcinków gry bardziej mi się podoba. Black Flag początkowo mi się super podobała ale z im dłużej w nią grałem tym bardziej stawała się monotonna.

dodano: 2016-12-06 22:08:01 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Krystian

Gratuluje pomysłu, naprawdę super pomysł no i świetne wykonanie tej parodii. Grę Assassin uważam za jedną z lepszych gier a ten śmieszny filmik jest fajnym przypomnieniem części które już dawno przeszedłem. Fajnie się tak ogląda fragmenty fabuły gry którą się już zaliczyło. Pozdrowienia dla autora i gratuluję pomysłu na fajny filmik.

dodano: 2016-12-05 19:26:49 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.