Śmieszne wypadki dziewczyn

kategoria Dziewczyny

Śmieszne wypadki dziewczyn

Z przyczyn od nas niezależnych film - Śmieszne wypadki dziewczyn jest aktualnie niedostępny.

Do tej pory w internecie królowały głównie filmiki z wpadek i śmiesznych sytuacji które spotykały ludzi - głównie mężczyzn w Rosji. Tym razem mamy naprawdę dobrą i pokaźną porcję śmiesznych wpadek dziewczyn które przed kamerą robią naprawdę różne rzeczy. Cześć z nich jest oczywiście żartem bądź głupią nieprzemyślaną zabawą, jednak wiele z nich wydarzyło się na prawdę i to w całkiem nieplanowany sposób, choćby modelka przewracająca się na wybiegu podczas pokazu mody, czy dziewczyna spadająca z motocykla podczas gdy jej chłopak jedzie na przednim kole. Śmieszne też jest kiedy na wielkiej huśtawce laska puszcza się liny i ląduje twarzą w błocie nie dolatując do wody, bądź tez dziewczyny wracające samochodem z jakieś imprezki.

dodany: 7 października 2013 wyświetleń: za: 11 przeciw: 10

Film Śmieszne wypadki dziewczyn (id: 1608) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: pokazy mody smiesze wypadki, smieszne filmiki dziewczyn, smieszne filmy dziewczyn, śmieszne wpadki dziewczyn, smieszne wypadki, śmieszne wypadki dziawczyn, smieszne wypadki w rosji, tancza kolo samochodu smieszne.

Komentarze do filmu

Jacek

Nie ma co - pechowe te współczesne kobiety są. i po co one dążyły do równouprawnienia, powiedzcie mi po co?

dodano: 2013-10-14 22:47:21 przez: host-89-228-242-133.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.242.133
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.